22 Czerwca

Wyniki Klasyfikacji

RELACJA Z ZAWODÓW

DRUŻYNOWE ZAWODY SPŁAWIKOWE

W sobotę 22 czerwca po raz drugi nasze Koło zorganizowało z okazji Dnia Wędkarza "Drużynowe Zawody Spławikowe". W zawodach uczestniczyło 10 dwuosobowych drużyn.

Front burzowy, który przeszedł nocą pozostawił po sobie bardzo zmienną pogodę, było słonecznie, momentami deszczowo ale przede wszystkim wietrznie co bardzo utrudniało precyzyjne łowienie w nęconym miejscu. Nie było drużyny, która nie borykałaby się z problemem utrzymania łodzi na stanowisku. Z tymi niekorzystnymi warunkami po czterogodzinnej turze najlepiej poradziły sobie drużyny:

I miejsce:   Sylwester Grześkowiak i Łukasz Turczynowski 9760 pkt.

II miejsce: Roman Włodarkiewicz i Tomasz Bartel              6420 pkt.

III miejsce: Janusz Kowalski i Mirosław Foint                        7280 pkt.

Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim dziękujemy za udział, dobre humory i wspaniałą atmosferę.

Serdeczne podziękowania składamy również osobom odpowiedzialnym za sprawny przebieg zawodów: Komisji sędziowskiej w składzie: Włodzimierz Kaczor i Piotr Bartkowiak oraz Kol. Marcie Sikora za pomoc podczas zakończenia zawodów.

Do zobaczenia w kolejnych zmaganiach wędkarskich. Następne zawody w naszym Kalendarzu to: Memoriał Zmarłych wędkarzy: 03 sierpnia 2024. Zapraszamy !!!

Podobne zawody