20 Lipca
Zapisy otwarte

Towarzyskie zawody spławikowe o Puchar Prezesa Okręgu Poznańskiego 2024

Powiadom znajomego:

Informujemy, że zgodnie z  Okręgowym Kalendarzem Zawodów i Imprez Wędkarskich na 2024 rok
w dniu 20.07.2024  na łowisku specjalnym PZW Deszczownia w Iwnie zostaną zorganizowane towarzyskie spławikowe zawody wędkarskie o PUCHAR PREZESA OKRĘGU POZNAŃSKIEGO PZW – 2024.

Zawody zostaną przeprowadzone w jednej turze oraz w oparciu o wybrane przepisy zawarte w  Zasadach Organizacji Sportu Wędkarskiego PZW  (Część III - Spławik) i RAPR Okręgu PZW w Poznaniu.

Prawo startu mają członkowie Okręgu PZW w Poznaniu z aktualnie opłaconymi składkami członkowskimi.

Kategorie: open

Organizatorami zawodów są:   Okręgowy Kapitanat Sportu  oraz  Koło PZW nr 15 Iwno
zawody będą obsługiwane przez Komisję Sędziowską:
Sędzia Główny         Aleksander Andrejczuk
Sędzia Sekretarz
Koordynator Zawodów z OKS: Franciszek Grupiński, tel. kontaktowy 501-831-306

Koszty udziału w zawodach:
Na podstawie decyzji OKS opłatę startową w wysokości
•    30,00 zł brutto od zawodnika,
•    30,00 zł brutto od osoby towarzyszącej – trenera,
Należy wnieść na konto Okręgu nr 63 1090 1476 0000 0001 2314 4829 w terminie do 12 lipca 2024 r. Tytuł przelewu „Puchar Prezesa + nazwisko”

Zgłoszenia do zawodów:
poprzez Formularz zgłoszeniowy on-line. W przypadku problemów z obsługą formularza, pisemne zgłoszenia proszę przesłać na załączonej karcie na adres: biuro@pzw.poznan.pl  w nieprzekraczalnym terminie do 12 lipca 2024
Lista zgłoszonych zawodników on-line

Ważne informacje:
•    Do punktacji zaliczane będą ryby z zachowaniem wymiarów i okresów ochronnych zgodnie z Regulaminem Amatorskiego Połowu Ryb Okręgu PZW w Poznaniu
•    Ogranicza się stosowanie zanęt „spożywczych” do 2 kg suchej zanęty na wędkarza - co stanowi odpowiednik 5 litrów namoczonej, przetartej i gotowej do użycia zanęty.
•    Zawodnikom, którzy dokonali zgłoszenia i wnieśli opłatę startową,  a z różnych przyczyn nie będą uczestniczyć w zawodach, organizator nie zwraca opłaty startowej.
•    Zgłoszenie do zawodów jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych (imię i nazwisko) oraz wykorzystania wizerunku w relacjach z zawodów.

Program zawodów

• 20 Lipca 2024, godz. 00:00